Search Keywords: 4300000LF
SPECS +
  • Product Attribute
    Attribute Value Select Attribute
  • Supplier:
    CTS Corporation
  • Part No:
    4300-000LF
  • Unit of Measure:
    Per Each
  • RoHS:
    Yes
  • HTS:
  • COO:
    MX
  • ECCN:
    EAR99
    50
  • Dimension:
    3.96 x 3.96 x 9.53 mm
  • Maximum Voltage Rating:
    300 VDC
  • Maximum Current Rating:
    5 A