425F39E020M0000
CTS Corporation
SMD Crystal - 20MHz ±50ppm - Temp Stability: ±50ppm/°C -40°C to +85°C - 20pF - 100 ohms - Tape&Reel
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Reel Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +