425F35B026M0000-ND
CTS Corporation
SMD Crystal - 26MHz ±30ppm - Temp Stability: ±50ppm/°C -20°C to +70°C - 13pF - 50 ohms - Tape&Reel
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Reel Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +