407F11C012M0000
CTS Corporation
SMD Crystal - 12MHz ±10ppm - Temp Stability: ±10ppm/°C -20°C to +70°C - 16pF - 60 ohms - Tape&Reel
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +