406I35B27M00000
CTS Corporation
SMD Crystal - 27MHz ±30ppm - Temp Stability: ±50ppm/°C -40°C to +85°C - 13pF - 40 ohms - Tape&Reel
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Reel Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +