406C35D20M48000
CTS Corporation
SMD Crystal - 20.48MHz ±30ppm - Temp Stability: ±50ppm/°C -20°C to +70°C - 18pF - 40 ohms - Tape&Reel
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Reel Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +