405I35D12M28800
CTS Corporation
SMD Crystal - 12.288MHz ±30ppm - Temp Stability: ±50ppm/°C -40°C to +85°C - 18pF - 60 ohms - Tape&Reel
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Reel Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +