405I35A14M40000
CTS Corporation
SMD Crystal - 14.4MHz ±30ppm - Temp Stability: ±50ppm/°C -40°C to +85°C - 10pF - 50 ohms - Tape&Reel
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
REEL Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +