405C11A13M56000
CTS Corporation
SMD Crystal - 13.56MHz ±10ppm - Temp Stability: ±10ppm/°C -20°C to +70°C - 10pF - 60 ohms - Tape&Reel
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Reel Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +