403I35D24M0000-ND
CTS Corporation
SMD Crystal - 24MHz ±30ppm - Temp Stability: ±50ppm/°C –40°C to +85°C - 18pF - 50 ohms - Tape&Reel
Description +
Search Keywords: 403I35D24M0000ND
SPECS +
  • Product Attribute
    Attribute Value Select Attribute
  • Supplier:
    CTS Corporation
  • Part No:
    403I35D24M0000-ND
  • Unit of Measure:
    Per Each
  • RoHS:
    Yes
  • HTS:
  • COO:
    TW
  • ECCN:
    EAR99
    3000
  • Standard Frequency:
    24 MHz
  • Load Capacitance:
    18 pF
  • Frequency Tolerance:
    ±30 ppm
  • Supplier Package:
    CSMD
  • Operating Temperature:
    -40 to 85 °C