403I33D12M00000
CTS Corporation
SMD Crystal - 12MHz ±30ppm - Temp Stability: ±30ppm/°C –40°C to +85°C - 18pF - 100 ohms - Tape&Reel
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
REEL Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +