403C35D22M11840
CTS Corporation
SMD Crystal - 22.1184MHz ±30ppm - Temp Stability: ±50ppm/°C –20°C to +70°C - 18pF - 50 ohms - Tape&Reel
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
REEL Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +