2461-002-X7V0-102MLF
CTS Corporation
EMI Filter - Feed Through Capacitor - 1000pF - (+/-) 20% - 100V - 20A - Axial - Bushing - Chassis Mount.
+ see all
Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Bulk Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +