AEK-3000-300
COTEK
Enclosed AC/DC Converter - 3000W - 93% Efficiency - Output 300V 10A - 90 to 264 VAC or 127 to 370 VDC Input.
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +