- WMF4S33K-F
WMF4S33K-F
Cornell Dubilier
Cap Film 0.033uF 400V PET 10% (9.5 X 22.2mm) Axial 125°C
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
BAG Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description
Search Keywords: WMF4S33KF
Supplier:Cornell Dubilier
Part No:WMF4S33K-F
HTS:8532250060
COO:CN
ECCN:EAR99
Supplier Standard Pack:
200 -
Dielectric:PET
Voltage:400,200 VDC|VAC
Capacitance Value:0.033 uF
Tolerance:10 %
Mounting:Through Hole
Termination Style:Axial
Size:9.5 x 22.2 mm