- WMF2P47K-F
WMF2P47K-F
Cornell Dubilier
Cap Film 0.47uF 200V PET 10% (15.5 X 33.3mm) Axial 125°C
Description
Search Keywords: WMF2P47KF
Supplier:Cornell Dubilier
Part No:WMF2P47K-F
HTS:8532250060
COO:CN
ECCN:EAR99
Supplier Standard Pack:
1 -
Dielectric:PET
Voltage:200,250 VDC|VAC
Capacitance Value:0.47 uF
Tolerance:10 %
Mounting:Through Hole
Termination Style:Axial
Size:15.5 x 33.3 mm