SLPX681M385H9P3
Cornell Dubilier
Aluminum Electrolytic Capacitor - 85°C - Radial - 680uF (+/-) 20% - 385VDC - Snap-in - 35mm Dia x 50mm
RoHS Compliant
CARTON Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +