SLPX681M315H7P3
Cornell Dubilier
Aluminum Electrolytic Capacitor - 85°C - Radial - 680uF (+/-) 20% - 315VDC - Snap-in - 35mm Dia x 40mm
RoHS Compliant
CARTON Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +