SLPX392M100H5P3
Cornell Dubilier
Aluminum Electrolytic Capacitor - 85°C - Radial - 3900uF (+/-) 20% - 100VDC - Snap-in - 35mm Dia x 35mm
RoHS Compliant
CARTON Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +