SLP391M315E5P3
Cornell Dubilier
Aluminum Electrolytic Capacitor - 105°C - Radial - 390uF (+/-) 20% - 315VDC - Snap-in - 30mm Dia x 35mm
RoHS Compliant
CARTON Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +