SLP122M250H4P3
Cornell Dubilier
Aluminum Electrolytic Capacitor - 105°C - Radial - 1200uF (+/-) 20% - 250VDC - Snap-in - 35mm Dia x 45mm
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
CARTON Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +