SKA102M1HJ35V
Cornell Dubilier
Cap Aluminum Lytic 1000uF 50V -10% to 75% (22.225 X 66.675mm) Axial 0.08 Ohm 2949mA 1000h 85°C
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Discontinued
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +