SFS37S30-5K400E-F
Cornell Dubilier
Cap Film 30uF 370VAC PP 10% (50.8 X 101.6mm) Screw Mount Steel Cylindrical Can 70C
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Discontinued
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +