SFP37T30K284B-F
Cornell Dubilier
Cap Film 30uF 370VAC PP 10% (47.5 X 72.14mm) Bracket Mount Aluminum Cylindrical Can 70C
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
CARTON Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +