SCD684K162A3Z25-F
Cornell Dubilier
Cap Film 0.68uF 1600V PP 10% (45.09 X 34.8 X 35.6mm) Screw Mount 0.007 Ohm
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
CARTON Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +