Search Keywords: PSU13035A
  • Part No:
    PSU13035A
    EAR99
    7
  • Capacitance Value:
    130 uF
  • Tolerance:
    20 %
  • Operating Temperature:
    -40 to 65 °C
  • Mounting:
    N/A
  • Voltage:
    220,250 VAC