MXT684K305E21
Cornell Dubilier
EMI/RFI Suppression Capacitor - 0.68uF ±10% - 305V - dv/dt: 200 V/us - -40°C to 110°C - Through Hole - 26x19x10mm
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
PACK Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +