- MMP2P68K-F
MMP2P68K-F
Cornell Dubilier
Polyester Film Capacitor - Low Profile Axial - Non Inductive - 0.68uF ±10% - 250VDC - 6.5x12.5x28mm - RoHS
데이터 시트 액세서리 Notify Me
유해물질 제한지침(RoHS) 준수
BAG 포장
Certificate of Compliance Guarantee
설명
Search Keywords: MMP2P68KF
사양
Product AttributeAttribute Value Select Attribute
공급자:Cornell Dubilier
부품 번호:MMP2P68K-F
측정 단위:Per Each
유해물질 제한지침(RoHS):Yes
HTS:8532250060
COO:CN
ECCN:EAR99
공급자 표준 포장:
200 -
Dielectric:PET
Voltage:250,160 VDC|VAC
Capacitance Value:0.68 uF
Tolerance:10 %
Mounting:Through Hole
Termination Style:Axial
Size:28 x 6.5 x 12.5 mm