- MIN02-002EC620J-F
MIN02-002EC620J-F
Cornell Dubilier
Cap Mica 62pF 300V 5% (7.92 X 10.16mm) 200°C Bulk
Description
Search Keywords: MIN02002EC620JF
Supplier:Cornell Dubilier
Part No:MIN02-002EC620J-F
200 -
Capacitance Value:62 pF
Lead Pitch For Radial:N/R
Construction:N/A
Dimension:7.92 x 10.16 mm