- MIN02-002DC330J-F
MIN02-002DC330J-F
Cornell Dubilier
Cap Mica 33pF 300V 5% (7.92 X 10.16mm) 200°C Bulk
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
BAG Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description
Search Keywords: MIN02002DC330JF
SPECS
Product AttributeAttribute Value Select Attribute
Supplier:Cornell Dubilier
Part No:MIN02-002DC330J-F
Unit of Measure:Per Each
RoHS:Yes
HTS:8532290020
COO:MX
ECCN:EAR99
Supplier Standard Pack:
200 -
Lead Pitch For Radial:N/R
Dimension:7.92 x 10.16 mm
Lead Diameter:N/R
Family:MIN02
Capacitance Value:33 pF