MIN02-002CC130J-F
Cornell Dubilier
Cap Mica 13pF 300V 5% (7.92 X 10.16mm) 200°C Bulk
Description +
Search Keywords: MIN02002CC130JF
  • Part No:
    MIN02-002CC130J-F
    200
  • Construction:
    N/A
  • Lead Diameter:
    N/R
  • Dimension:
    7.92 x 10.16 mm
  • Capacitance Value:
    13 pF