MCN18FD101J
Cornell Dubilier
Cap Mica 100pF 500V 5% (4.5 X 3.2 X 2mm) SMD 125°C Automotive Bulk
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: MCN18FD101J
SPECS +
  • Product Attribute
    Attribute Value Select Attribute
  • Supplier:
    Cornell Dubilier
  • Part No:
    MCN18FD101J
  • Unit of Measure:
    Per Each
  • RoHS:
    Yes
  • HTS:
  • ECCN:
    EAR99
    1
  • Capacitance Value:
    100 pF