MCM01-010EF680J-F
Cornell Dubilier
Cap Mica 68pF 1000V 5% (10.16 X 12.7mm) 200°C Bulk
Description +
Search Keywords: MCM01010EF680JF
  • Part No:
    MCM01-010EF680J-F
  • Capacitance Value:
    68 pF