MCM01-010ED361G-F
Cornell Dubilier
Cap Mica 360pF 500V 2% (10.16 X 12.7mm) 200°C Bulk
Description +
Search Keywords: MCM01010ED361GF
  • Part No:
    MCM01-010ED361G-F
  • Capacitance Value:
    360 pF