MCM01-009EF221J-F
Cornell Dubilier
Cap Mica 220pF 1000V 5% (15.367 X 10.16mm) 200°C Bulk
Description +
Search Keywords: MCM01009EF221JF
  • Part No:
    MCM01-009EF221J-F
    100
  • Dimension:
    15.367 x 10.16 mm
  • Lead Pitch For Radial:
    N/R
  • Family:
    MCM01
  • Lead Diameter:
  • Capacitance Value:
    220 pF