MCM01-009ED750J-F
Cornell Dubilier
Cap Mica 75pF 500V 5% (15.34 X 10.16mm) SMD 200°C Bulk
Description +
Search Keywords: MCM01009ED750JF
  • Part No:
    MCM01-009ED750J-F
  • Dimension:
    15.36 x 10.16 mm
  • Capacitance Value:
    75 pF