MCM01-009ED600J-F
Cornell Dubilier
Cap Mica 60pF 500V 5% (15.367 X 10.16mm) 200°C Bulk
Description +
Search Keywords: MCM01009ED600JF
  • Part No:
    MCM01-009ED600J-F
    N/A
  • Lead Diameter:
    N/R
  • Family:
    MCM01
  • Capacitance Value:
    60 pF
  • Dimension:
    15.367 x 10.16 mm