MCM01-009ED331J-F
Cornell Dubilier
Cap Mica 330pF 500V 5% (15.367 X 10.16mm) 200°C Bulk
Description +
Search Keywords: MCM01009ED331JF
  • Part No:
    MCM01-009ED331J-F
  • Dimension:
    15.367 x 10.16 mm
  • Lead Pitch For Radial:
    N/R
  • Lead Diameter:
    N/R
  • Construction:
    N/A
  • Family:
    MCM01
  • Capacitance Value:
    330 pF