MCM01-009DD270J-F
Cornell Dubilier
Cap Mica 27pF 500V 5% (15.367 X 10.16mm) 200°C Bulk
Description +
Search Keywords: MCM01009DD270JF
  • Part No:
    MCM01-009DD270J-F
    100
  • Family:
    MCM01
  • Lead Diameter:
    N/R
  • Capacitance Value:
    27 pF
  • Dimension:
    15.367 x 10.16 mm