MC22FF681J-F
Cornell Dubilier
Mica Multilayer RF Capacitors - SMD - 680pf (+/-) 5% - 1000VDC - 25ppm/°C - 2220 - RoHS
Description +
Search Keywords: MC22FF681JF
  • Part No:
    MC22FF681J-F
    Flat
  • Lead Diameter:
    5.7 x 5 x 2(Max) mm
  • Family:
    MC
  • Capacitance Value:
    680 pF