MC22FF201J-F
Cornell Dubilier
Mica Multilayer RF Capacitors - SMD - 200pf (+/-) 5% - 1000VDC - 25ppm/°C - 2220 - RoHS
Description +
Search Keywords: MC22FF201JF
  • Part No:
    MC22FF201J-F
  • Capacitance Value:
    200 pF