MC22FF101J-F
Cornell Dubilier
Mica Multilayer RF Capacitors - SMD - 100pf (+/-) 5% - 1000VDC - 25ppm/°C - 2220 - RoHS
Description +
Search Keywords: MC22FF101JF
  • Part No:
    MC22FF101J-F
    Flat
  • Dimension:
    5.7 x 5 x 2(Max) mm
  • Family:
    MC
  • Capacitance Value:
    100 pF