MC12EF220J-F
Cornell Dubilier
Mica Multilayer RF Capacitors - SMD - 22pf (+/-) 5% - 1000VDC - 50ppm/°C - 1210 - RoHS
Description +
Search Keywords: MC12EF220JF
  • Part No:
    MC12EF220J-F
    100
  • Lead Pitch For Radial:
    N/R
  • Family:
    MC
  • Construction:
    Flat
  • Lead Diameter:
    N/R
  • Capacitance Value:
    22 pF