MC12ED220J-F
Cornell Dubilier
Mica Multilayer RF Capacitors - SMD - 22pf (+/-) 5% - 500VDC - 50ppm/°C - 1210 - RoHS
Description +
Search Keywords: MC12ED220JF
  • Part No:
    MC12ED220J-F
  • Capacitance Value:
    22 pF