MC08FA360J-F
Cornell Dubilier
Mica Multilayer RF Capacitors - SMD - 36pf (+/-) 5% - 100VDC - 25ppm/°C - 0802 - RoHS
Description +
Search Keywords: MC08FA360JF
  • Part No:
    MC08FA360J-F
    100
  • Family:
    MC
  • Capacitance Value:
    36 pF