MC08EA220J-F
Cornell Dubilier
Mica Multilayer RF Capacitors - SMD - 22pf (+/-) 5% - 100VDC - 50ppm/°C - 0802 - RoHS
Description +
Search Keywords: MC08EA220JF
  • Part No:
    MC08EA220J-F
    100
  • Lead Pitch For Radial:
    N/R
  • Lead Diameter:
    N/R
  • Capacitance Value:
    22 pF