- DMT4P22K-F
DMT4P22K-F
Cornell Dubilier
Cap Film 0.22uF 400V PET 10% (33.5 X 10.6 X 20.6mm) Radial 29.7mm 125°C
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
BAG Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description
Search Keywords: DMT4P22KF
SPECS
Product AttributeAttribute Value Select Attribute
Supplier:Cornell Dubilier
Part No:DMT4P22K-F
Unit of Measure:Per Each
RoHS:Yes
HTS:8532250070
COO:CN
ECCN:EAR99
Supplier Standard Pack:
100 -
Dielectric:PET
Voltage:400,200 VDC|VAC
Capacitance Value:0.22 uF
Tolerance:10 %
Mounting:Through Hole
Termination Style:Radial
Size:33.5 x 10.6 x 20.6 mm