CM06FD681GO3
Cornell Dubilier
Cap Mica 680pF 500V 2% (16.5 X 5.3 X 13mm) Radial 8.7mm 125°C T/R
Description +
Search Keywords: CM06FD681GO3
  • Part No:
    CM06FD681GO3
  • Lead Diameter:
    0.8 mm
  • Dimension:
    16.5(Max) x 5.3(Max) x 13(Max) mm
  • Lead Pitch For Radial:
    8.7 mm
  • Capacitance Value:
    680 pF