CM05FD221GO3
Cornell Dubilier
Cap Mica 220pF 500V 2% (11.7 X 5.1 X 9.7mm) Radial 5.9mm 125°C T/R
Description +
Search Keywords: CM05FD221GO3
  • Part No:
    CM05FD221GO3
    100
  • Capacitance Value:
    220 pF
  • Lead Diameter:
    0.6 mm
  • Lead Pitch For Radial:
    5.9 mm