CDV30FK182FO3F
Cornell Dubilier
Mica Capacitor - Standard Dipped - 1800pF (+/-) 1% - 2500VDC - -55°C to 125°C - TC= 0 to 70ppm/°C - RoHS
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Description +